Andrzejki nie mogą obejść się bez lania wosku!

1Pamiętacie szkolne imprezy andrzejkowe? Zabawy z ustawianiem butów, wyciąganiem karteczek z imionami przyszłego ukochanego? Ale najciekawsze zawsze było lanie wosku i odczytywanie przesłania utworzonego odlewu. Dziś w andrzejkowy wieczór nie zamierzam rezygnować z lania wosku, tyle, że trochę w innej wersji…

Mój wybór to masaż świecą

2Andrzejkowy wieczór spędziłam w gabinecie masażu na niesamowicie relaksującym masażu świecą! Coś niesamowitego! Czynnikiem masującym były naturalne woski oraz olejki eteryczne. Taka rozgrzewająca mieszanka relaksuje, nawilża każdy skrawek zmęczonej skóry. W efekcie skóra pozostaje gładka, delikatna. Jestem zdania, że taki masaż na ciepło jest dużo bardziej efektywny niż klasyczny. Masaż świecą przynosi ukojenie, wyciszenia i natychmiastowe odprężenia ciału. Nic dziwnego, że jest polecany osobom zestresowanym!

Ukojenie zapachem

3Podczas zabiegu w powietrzu unosi się aromatyczna woń olejków, co niesamowicie stymuluje zmysł węchu. W efekcie mamy ukojenie ciała i umysłu. Aromaterapia jest znana nie od dziś. Dla pełnego relaksu wybierzmy olejki uspokajające, ja wybrałam olejek pomarańczowy, który uwielbiam! Ale jest wiele zapachów kojących…

OLEJEK ROZMARYNOWY stymuluje centralny układ nerwowy, skutecznie walczy z depresją i ogólnym wyczerpaniem organizmu, wspomaga koncentrację.

OLEJEK POMARAŃCZOWY uspokaja, zwalcza depresję, stany lękowe, napięcia nerwowe i nadpobudliwość, a także ułatwia zasypianie.

OLEJEK Z DRZEWA RÓŻANEGO posiada właściwości bakteriobójcze, tonizuje cały organizm. Polecany jest przy bólach głowy, mdłościach. Zwalcza zmęczenie psychiczne i fizyczne.

OLEJEK GERANIOWY działa uspokajająco, reguluje krążenie krwi – zmniejsza stany lękowe, problemy z menopauzą. Poprzez regulację gospodarki płynami jest zalecany do walki z cellulitem.

OLEJEK LAWENDOWY stymuluje pracę układu nerwowego i krążenia. Poprzez działanie odprężające polecany przy bezsenności, nadpobudliwości i nerwicach. Polecam! A cena nie jest taka ogromna, ok.100zł za masaż.

Leave a Comment