Blossom Hill Cabernet Sauvignon

Tym razem zapraszam wszystkich na amerykańską przygodę ;). Pewnie już się domyślacie, że chciałabym podzielić się z wami swoimi wrażeniami jakie wywarła na mnie Blossom Hill Cabernet Sauvignon prosto ze Stanów Zjednoczonych. Dlaczego warto skusić się na zakup tego wina? Zapraszam do lektury kochani.

Blossom Hill Cabernet Sauvignon to wino, które zachwyca nie tylko w słonecznej Kalifronii. Zapewne większość z was nie ma pojęcia, że Blossom Hill Cabernet Sauvignon to obecnie numer jeden u naszych niedalekich sąsiadów, a mianowicie w Wielkiej Brytanii! Co takiego ma w sobie Blossom Hill Cabernet Sauvignon, że zachwyca na całym świecie?

Pozwólcie, że zacznę nietypowo czyli od ceny. Za butelkę tego magicznego trunku należy zapłacić zaledwie… 28 złotych! Tak, to nie pomyłka. W przypadku tego wina, jakość zdecydowanie przeczy jego cenie ale zacznijmy od początku. Blossom Hill Cabernet Sauvignon jak wskazuje nazwa to wino, które powstaje z jednego z najpopularniejszych szczepów na świecie – z Cabernet Sauvignon. Jest to wino czerwone, wytrawne, które pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, a dokładniej (jak już wcześniej wspomniałam) ze słonecznej Kalifornii. Zawartość alkoholu wynosi 13,5%. Blossom Hill Cabernet Sauvignon można nabyć w butelkach o standardowej pojemności czyli 750 ml. Producent sugeruje by podawać je w temperaturze pokojowej. Idealnie nadaje się do wszelkiego rodzaju dań z makaronem oraz do czerwonych mięs. Lekko owocowe, z charakterną nutą wytrawności i długim finiszem.

Źródło zdjęć: google.com

Leave a Comment