Gdzie znajdziemy największy wybór win? W makro Cash & Carry!

1Zawsze myślałam, że największy wybór win znajdę tylko w specjalistycznych sklepach. A gdzie te sklepy się zaopatrują? Bardzo często w Makro Cash & Carry. Dlatego polecam kupowanie win bezpośrednio w Makro, bez marży sklepu detalicznego. Oczywiście, jeśli mamy taką możliwość.

Wina z całego świata

2Makro Cash & Carry posiada szeroką gamę win, pochodzących aż z 28 krajów, a dokładniej określając znajdziemy tu ponad tysiąc różnych win. Który sklep może się pochwalić takim asortymentem? Znajdziemy tu wina bardzo różnorodne gatunkowo ale i cenowo. Tak by każdy znalazł coś dla siebie. A ponadto Makro Cash & Carry oferuje specjalistyczne porady na temat win. Przy stoiskach znajdują się specjaliści, którzy dobiorą wino według naszych upodobań. To prawdziwi pasjonaci, którzy naprawdę znają się na rzeczy.

Wine Humidor

3Wine Humidor? O co chodzi? Jest to specjalne, wyjątkowe miejsce w Makro Cash & Carry gdzie leżakują najwyższej jakości wina. Trunki na pewno nie tanie ale warte swej ceny. Jest to miejsce poznawania rzadkich gatunków win, gdzie panują najlepsze możliwe warunki przechowywania. Makro Cash & Carry stwarza dla nich optymalne warunki przechowywania- wilgotność, temperatura, oświetlenie, brak wibracji. Makro Cash & Carry stwarza takie warunki, bo wie, że w Polsce jest coraz więcej miłośników win, prawdziwych znawców, którzy szukają czegoś unikatowego i są skłonni przeznaczyć na zakup więcej pieniędzy. Wine Humidor stwarza te warunki i daje gwarancję, że butelki były pod właściwą opieką. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona ofertą Makro, i koniecznie muszę się tam wybrać. Przystępna cena, najwyższa jakość, ogromny wybór- czego chcieć więcej?

Leave a Comment