Wino, kolacja i Spa

1Przepis na doskonały dzień? Po pierwsze doskonałe towarzystwo, wiadomo. A po drugie ciekawe miejsce i dobre jedzenie. Tak, tak właśnie wyglądała moja, a raczej nasza rocznica spotkania. Nie powiem która, bo właściwie jakie to ma znaczenie? Powiem tylko, że mój mężczyzna jest najwspanialszy na świecie!

Dzień w Spa

2
Minerały z Morza Martwego

Naszą rocznicę związku spędziliśmy w Spa. Pomysł mojej drugiej połówki, uważam za genialny. Były baseny, jacuzzi, sauny. Bardzo przyjemnie… Ale zdecydowaliśmy się także na błotny zabieg. Minerały z Morza Martwego- bo tak się nazywał, jest doskonały! Ale zacznijmy od początku. Wchodząc do pokoju, przywitała nas woń aromatycznych świec, delikatna muzyka i piękny wystrój. Panie wszystko przygotowały i czekały już na nasze przyjście. Przebraliśmy się w jednorazowa bieliznę, szlafroki i położyliśmy na łóżka do zabiegu. Oczywiście lóżka były w jednym pomieszczeniu i mogliśmy rozmawiać i zerkać na siebie. Panie najpierw zastosowały peeling całego ciała, bardzo dokładny- nawet stopy, palce u rąk. Później prysznic i nałożenie

Nasze Spaghetti
Nasze Spaghetti

błota z morza martwego- zawinięto nas w folię i całe pół godziny panie wykonywały relaksacyjny masaż twarzy- ależ było przyjemnie! Następnie znów prysznic i nałożenie balsamu z minerałami Morza Martwego. Ach było tak odprężająco! Masaż, świece, muzyka… A skóra doskonale nawilżona, jędrna. Polecam, jednak żaden domowy balsam takiego efektu nie zapewni!

Kolacja i wino

4

A po wielkim odprężeniu czas na… kolejne  Była kolacja i wino, którą oczywiście przygotowaliśmy wspólnie. Byliśmy dość mocno głodni więc przygotowaliśmy spaghetti z ziołami i parmezanem. Do tego hiszpańskie wino- Capcanes Mas Picosa Organic DO Montsant, czerwone, wytrawne, ekologiczne. Bardzo mi odpowiada jego nieco ostrzejszy akcent przypraw korzennych. Poza tym wyczuwalne są świeże owoce, jagody, porzeczka. Bardzo ciekawe wino. Dzień, dla których warto żyć- wypełniony chwilami z najbliższa osobą.

Leave a Comment