Wystrzałowa kuchnia

Spędzając coraz więcej czasu w kuchni uwielbiam ją dopieszczać. Mam tu na myśli sprzęty, te niezbędne i te mniej niezbędne które uwielbiam. Chyba jestem kuchenną gadżeciarą? Przedstawiam dziś odjechane na maxa akcesoria do kuchni! 

2Kto ma ochotę na jajecznicę w kształcie pistoletu? Taka jajecznica zrobi wrażenie na każdym gościu, a na ukochanym na pewno. A może jajecznica w kształcie kwiatka? Wersja idealna dla bardziej wrażliwych i romantycznych dusz.

1

Kolejna propozycja jajecznych akcesoriów do kuchni- oddzielacz białek od żółtek. Wygląda trochę dziwnie,

3niektórzy mogliby powiedzieć, że nawet odrażająco. Ale przecież wszystko to żart. Dla mnie białko wyciekające z nosa jest całkiem zabawne.

Może gofrownica dla prawdziwych fanek mody? Taki wzór na gofrze będzie nie lada gratką! Prawdziwa uczta dla znawczyń tej marki. 7

Coś z innej półki czyli ociekająca deska. Trochę jak z horroru, ociekająca krew. Mam taką samą i robi duże wrażenia na znajomych. Do tego jest praktyczna i wygodna. 4

Gdzie położyć przykrywkę od garnków? Ja już nie mam tego problemu. Mam właśnie takie stojaczki– małe, estetyczne i bardzo praktyczne.

I na koniec do kompletu stojak na noże. Noże wbijamy w silikonowego ludzika i już są na swoim miejscu. Stojak jest również bardzo wygodny, łatwy w utrzymaniu czystości i bardzo ciekawy. Jakieś inne pomysły na ciekawe akcesoria kuchenne?

6

5

Leave a Comment