Zaskoczeni jakością Makro? Ja zdecydowanie tak!

1Zawsze myślałam, że Makro to zwykła hurtownia spożywcza, tyle że większa. A tu proszę, Ta hurtownia jest ogromna, poprzez co posiada duuuuże możliwości. Daje wysoką jakość, oryginalne produkty w bardzo korzystnej cenie. Tu sprawdza się zasada- duży może więcej.

2Tu znajdziesz cały świat

Makro znajduje swoje siedziby aż w 29 krajach. Taki szeroki zasięg stwarza wiele możliwości, hurtownik ma wiele kontaktów i stwarza swobodny przepływ towarów. A tych towarów jest ponad 40 tysięcy! Z różnych branż i wielu krajów. W Polsce Makro posiada 30 Hal i 11 MAKRO Punktów. Jak podkreślają sami pracownicy, są wśród nich pasjonaci którzy po świeżego homara pojadą do Bostonu a po najlepsze wino nawet do Afryki.

Jaki asortyment czeka na nas w Makro?

3Baaardzo szeroki. Znajdziemy tu produkty świeże, owoce, warzywa. Makro posiada największy w kraju wybór odmian banana czy pomidora. Platformy owocowo- warzywne gwarantują ich najwyższą jakość. Doskonałe mięso i wędliny w szerokiej gamie i zawsze wysokiej jakości. W Makro znajdziemy świeże ryby, pływające w specjalnych zbiornikach. Poza tym w ofercie jest wiele ryb i owoców morza mrożonych, wędzonych czy konserwowych. A propo mrożonek, Makro to bogata oferta mrożonek każdego asortymentu, znanych marek jak Lisner, Koral, Pudliszki, Malma, Proryb… Także konserwy, sosy, koncentraty czy produkty sypkie jak ryż, mąka. Co jeszcze?Kawa, herbata- w Makro znajdziemy wiele odmian, rodzajów o zaskakujących smakach.

MAKRO_kosmetyki.pdfNie tylko żywność

Bo Makro to także artykuły biurowe. To domowe agd- wysokiej klasy znanych marek, ale także profesjonalne wyposażenie dla gastronomii. Makro oferuje nam też zabawki, a i zabawki dla większych chłopców czyli wszelkie narzędzia i elektronarzędzia. Sprzęt RTV i Telekom? Jest! Artykuły dla ogrodu i na grilla także. Jeszcze detergenty dla czystości domu. O asortymencie win i dbałości o ich jakość pisałam ostatnio ale w Makro znajdziemy także kosmetyki! Oczywiście najlepszych marek- Nivea, Dove, Soraya, Loreal. Po prostu zawrót głowy 🙂

Leave a Comment