Las Parcelas

Tym razem zamieszczę wpis, który powinien spodobać się większości studentom. Osoby, które są z pięknego Lublina doskonale wiedzą, że jest to miasto studenckie bo aż co druga osoba to student! Zatem myślę, że mój post powinien się wam spodobać ;). Dzisiaj o winie czerwonym, wytrawnym za mniej niż 30 złotych! Muszę się przyznać, że cena jeszcze nigdy nie była powodem mojego wpisu ale tym razem złożyło się na to kilka elementów, z czego jedna to właśnie niska cena :).

Las Parcelas, jak wyżej wspomniałam to wino czerwone i wytrawne czyli coś co lubię najbardziej. Wino Las Parcelas pochodzi z Chile, a dokładniej z regionu Maule Valley. Producentem Las Parcelas jest Casa Patronales. Jeżeli zaglądacie na mojego bloga to z pewnością mieliście okazję czytać już o winie tego producenta. Las Parcelas można nabyć w butelce o standardowej wielkości czyli 750 ml. Zawartość alkoholu wynosi 13%. Za butelkę musicie zapłacić około 25 złotych ;).

Jakie jest Las Parcelas?

  • Przede wszystkim piękny rubinowo-czerwony kolor, który daje piękne głębokie refleksy. Las Parcelas jest idealnie zbalansowanym winem, gdzie odkryjemy nuty dzikich jagód i jeżyn, a także czarnej porzeczki. Będzie zadowoleni z idealnie wyczuwalnej nuty czarnego pieprzu. Wino Las Parcelas idealnie skomponuje się z daniami z czerwonego mięsa jak na przykład wołowina. Będzie również genialne do dziczyzny czy pikantnych sosów.

Moja opinia?

Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy szukają czegoś maksymalnie taniego ale całkiem sensownego z gatunku czerwonych, wytrawnych :).

Źródło zdjęć: facebook.com

Leave a Comment