Promocja na wino?

Tym razem będzie o czymś co wszyscy kochamy. Tak, bez wyjątków ;). Oczywiście o… promocjach! W świecie win również zdarzają się genialne promocje, których nie sposób lekceważyć. Dlaczego warto korzystać z promocji? Zapraszam do lektury kochani.

Myślę, że nie muszę tłumaczyć dlaczego warto szukać zniżek na ulubione produkty. Czy to będzie zakup komputera, nowego samochodu, sukienki czy właśnie wina, wszyscy kochamy rabaty. O ile w przypadku odzieży czy motoryzacji, co sezon są atrakcyjne obniżki o tyle w przypadku win, sprawa wygląda nieco inaczej.

Świat nie ma sezonowych produktów. Owszem, prawdopodobnie latem lepiej będzie się sprzedawało wino różowe, które idealnie nadaje się jako aperitif w gorące, upalne dni jednak wszystkie butelki tego wina będą w stałej ofercie przez cały rok. Podobnie z innymi trunkami alkoholowymi. Zatem kiedy są wyprzedaże? Jak szukać atrakcyjnych promocji?

Zdecydowanie najepszym wyjściem w takiej sytuacji jest to co wielokrotnie powtarzałam, tu, na łamach bloga. Najlepiej znaleźć sobie przyjemny sklep z winami, który stałych klientów traktuje wyjątkowo. Ja mam trzy ulubione, które bardzo często odwiedzam, a dzięki temu otrzymałam kartę stałego klienta i kiedy właściciel oferuje ciekawe rabaty, otrzymuję wiadomość tekstową na telefon lub maila.

Zdecydowanie najlepszą i jednocześnie moją ulubioną promocją jest ta 2+1 lub 3+3. W praktyce oznacza to, że przy zakupie trzech win naraz, trzy dostaniesz w prezencie. Naturalnie zdarzają się promocje na pojedyncze sztuki, które również są bardzo atrakcyjne.

Źródło zdjęć: pixabay.com

Leave a Comment