99 Rosas Chardonnay Viognier Wine

Dzisiaj chciałabym wam zaproponować wino, które spodoba się wszystkim tym, których opanował „szał” na bycie eko ;). W związku z tym, że mamy końcówkę marca i już za rogiem czai się wiosna, zaproponuję wino białe czyli takie, które idealnie sprawdzi się do dań z grilla.

Nie wiem czy pamiętacie ale w zeszłym roku w połowie kwietnia było już 20 stopni Celsjusza! Przy takiej temperaturze można swobodnie siedzieć nad wodą więc to idealny czas na rozpoczęcie sezonu grillowego. Zapraszam do lektury kochani.

Tym razem klasyk – 99 Rosas Chardonnay Viognier Wine czyli białe, wytrawne wino z Hiszpanii. Produkcja odbywa się w winnicy Vino de La Tierra de Castilla. Wino powstaje z dwóch szczepów: chardonnay i viognier. Występuje w butelkach o standardowej pojemności tj. 750 ml. Jakie jest 99 Rosas Chardonnay Viognier Wine?

To genialnie wyważony biały trunek. Wspaniała, owocowo cytrusowa nuta z delikatnym aromatem cytryny i białych kwiatów. Zaletą 99 Rosas Chardonnay Viognier Wine jest to, że powstaje z ekologicznych upraw winorośli, a zatem mamy pewność, że do produkcji tego wina zostały użyte najlepsze i najzdrowsze winogrona. Producent zaleca by serwować 99 Rosas Chardonnay Viognier Wine mocno schłodzone. Idealnie komponuje się z każdym rodzajem ryby ale także z drobiem i lekkimi sałatkami. Polecam wszystkim fanom potraw z grilla. Cena bardzo atrakcyjna jak na jakość 99 Rosas Chardonnay Viognier Wine. Za butelkę zapłacimy w okolicach 43 złotych.

Zachęcam do spróbowania. Z pewnością będziecie zachwyceni!

Źródło zdjęć: google.com

Leave a Comment